Swiss Group International

ul. Spółdzielcza 27
58-500 Jelenia Góra

NIP PL6111138650

Phone: +48 75 644 88 44
Fax: +48 75 645 16 19
E-mail: info@swissgroup.pl

Agnieszka Kondracik
Kierownik Sprzedaży

Mobile: +48 666 020 198
Phone: +48 75 645 16 16
E-Mail:
a.kondracik@swissgroup.pl
 

Tomasz Wróbel
Specjalista ds. Sprzedaży

Mobile: +48 699 989 065
Phone: +48 75 645 16 14
E-Mail:
tomasz.wrobel@swissgroup.pl
 

Giovanni Critelli
Import/Export Manager


Tel: +393391114506
E-Mail:
g.critelli@swissgroup.pl
 

Ewelina Kosowska
Doradca Klienta


 

Ewa Warda
Z-ca Kierownika Sprzedaży

Mobile: +48 666 020 195
Phone: +48 75 645 16 18
E-Mail:
e.warda@swissgroup.pl
 

Marek Kamianowski
Doradca Klienta

Mobile: +48 699 989 084
Phone: +48 75 645 16 15
E-Mail:
m.kamianowski@swissgroup.pl
 

Marta Kuklewska
Doradca Klienta

Mobile: +48 666 020 199
Phone: +48 75 645 16 13
E-Mail:
m.kuklewska@swissgroup.pl
 

(urlop macierzyński)
Adrianna Domachowska
Doradca Klienta

Mobile: +48 666 020 199
Phone: +48 75 644 88 44
E-Mail:
a.domachowska@swissgroup.pl
 

 


oddzwonimy do Ciebie i udzielimy wszelkich informacji.

 

Aby skontaktować się z nami,
prosimy wypełnić formularz i nacisnąć przycisk Wyślij.

osoba / firma*
adres
telefon*
e-mail*
opis*
* pola wymagane